Hakkımızda

1957 yılında Ankara’nın ticaret ve alışveriş merkezi güvercin sokakta başlayan, yarım asrı geçen, uzun soluklu bir yol hikayesi…..

O yılların zorlu şartları ve teknolojik imkanları ile kurucusu olan Hamdi Ersoy tarafından eski Ankara evlerinden birinin giriş katında başlayan ve günümüze kadar gelen azim, çalışma,istikrar ve başarının öyküsü..

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak yarım asrı deviren Arkadaş Basım’ın insan ilişkilerindeki temel ilkesi, doğru, dürüst ve eksiksiz hizmet vermektir. Mutlak müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibiyle yoluna devam eden firmamız, müşterilerinin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayan, insana duyarlılığı benimseyen, küresel etkileşimleri yakından takip eden yapısıyla kendini sürekli yenileyen, çağdaş bir vizyonla gelişmektedir.

Matbaacılığın kalite çıtasının sürekli yükseltilmesi, ürün yelpazesinin genişletilmesi ve geliştirilmesi, Arkadaş Basım’ın kendine biçtiği en önemli görevlerden biridir. Sektöründe deneyimli ekibi ve teknolojik makine parkuruyla dikkat çeken firmamız, geniş müşteri yelpazesi ile sürdürülebilir başarılara imza atıyor.

Her geçen gün daha da çeşitlenen basım sanayisinin ürünlerini, sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kalite yönetim sistemlerini kullanarak, iş ahlakından ödün vermeden, en önemlisi fiyat-kalite dengesini bozmadan, üretmenin mutluluğunu yaşamaktadır.